DZIĻO AUDU MASĀŽA + TRIGERPUNKTU IZSTRĀDE

Tā ir dziļa un spēcīga muskuļu masāža, kur uzsvars tiek likts uz audu iesildīšanu, izstrādi un stiepšanu un trigerpunktu atbrīvošanu. Dziļo audu masāža samazina trigerpunktus, uztur muskuļu lokanību un spēku, mazina lielas fiziskās slodzes izraisītās nepatīkamās blakusparādības, piemēram, stīvumu, muskuļu un locītavu sāpes ...

Masāžas laikā tiek veikta arī trigerpunktu izstrāde, kas pastiprina masāžas efektivitāti un atbrīvo muskulatūru. Miofasciālie trigerpunkti ir mazi kontrakcijas mezgli, kuri attīstās muskulī, kad tas ir savainots vai tam ir bijusi pārslodze. Mūsdienās trigerpunkti var skart gandrīz jebkura vecuma cilvēku, un var izraisīt stīvumu un izstarotas sāpes muskuļos. Vēl bez sāpēm tie var izraisīt nejūtīgumu, tirpšanu, vājumu, normālas amplitūdas kustību trūkumu, reiboņus, sliktu dūšu.

Tie arī var izraisīt attālināto sāpju gadījumu – sāpošā vieta ķermenī atrodas attālināti no disfunkciju izraisījušā punkta/orgāna. Piemēram, trigerpunkti kakla muskuļos var atsaukties uz galvas sāpēm vai sāpēm aiz acīm – klasiskās saspringuma galvassāpes.

Dziļo audu masāžu ir iespējams veikt visam ķermenim (60 min vai 90 min) vai atsevišķām zonām, piemēram, mugurai, kājām, rokām vai vēderam (45 min).

KLASISKĀ MASĀŽA

Klasiskā masāža uzlabo venozo un limfātisko cirkulāciju, atslābina muskuļus, mazina nogurumu, paātrina asinsriti, veicina atveseļošanos, palīdz mazināt sāpes un atjaunot organisma funkcijas pēc traumas, kavē novecošanās procesus un nostiprina imūnsistēmu. Šī masāža mazina psihoemocionālo spriedzi, uzturot garīgu mundrumu ...

Klasiskās masāžas laikā tiek izmantoti dažādi paņēmieni – glaudīšana, berzēšana, mīcīšana un vibrācija.. Masāža uzlabo arī audu elastīgumu un ādas apasiņošanu. Svarīga ir arī masāžas neiroeflektorā iedarbība – mehāniskais kairinājums tiek pārveidots signālos, kuri nes informāciju tālāk uz nervu centriem muguras un galvas smadzenēs.

Tie arī var izraisīt attālināto sāpju gadījumu – sāpošā vieta ķermenī atrodas attālināti no disfunkciju izraisījušā punkta/orgāna. Piemēram, trigerpunkti kakla muskuļos var atsaukties uz galvas sāpēm vai sāpēm aiz acīm – klasiskās saspringuma galvassāpes.

Klasisko masāžu var veikt visam ķermenim vai noteiktām ķermeņa daļām. Masāžas ilgums mugurai vai kājām ir 45 minūtes, visam ķermenim 60 vai 90 minūtes.

SEJAS MODELĒJOŠĀ MASĀŽA

Sejas modelējošās masāžas laikā iedarbība tiek vērsta uz dekoltē, sejas un kakla muskuļiem, līdzsvarojot pārāk saspringto un mazāk aktīvo muskuļu stāvokli. Tā ir sejas dziļa muskuļu masāža, kas sniedz tūlītēju, noturīgu liftinga efektu bez invazīvo produktu un bez aparāttehnoloģiju izmantošanas. Metodes būtība ir cīņa ar cēloņiem, nevis sekām ...

Sejas modelējošās masāžas iedarbība: ievērojami mazinās tūska, izlīdzinās grumbiņas, paceļas sejas ovāls uzlabojas asinsrite, limfātiskā un venozā attece, uzlabojas sejas ādas krāsa un kvalitāte.

Modelējošās masāžas tehnikas sevī ietver darbu ar sejas un kakla muskuļiem, muskuļu fascijām, zemādas tauku slāni, asinsriti un limfātisko sistēmu. Lai iegūtu rezultātu ir jāievēro pareizs darbību algoritms. Masāža sākas no plecu augšējās daļas, krūšu muskuļu zonas un kakla. Tad pāriet galvas-skalpa, pieres un tikai tad sejas masāžā.

Masāžas laikā izmantotās metodes : fasciālālais liftings, miofasciālā atbrīvošana, bukālā masāža un limfodrenāža. Dotās metodes dod iespēju modelēt seju, novērst muskuļu hipertonusu, atgriezt sejas muskuļiem un audiem iepriekšējo garumu, formu un elastību. Ņemot vērā sejas novecošanas biomehāniskos principus šie paņēmieni novērsīs sejas deformācijas un nevēlamo sejas audu noslīdēšanu.

Pēc vizuālās diagnostikas un izrunājot ar klienti problēmzonas, procedūrā izmantojamo paņēmienu algoritms tiek piemērots katrai klientei individuāli. Masāžas ilgums ir 45, 60 vai 90 minūtes.

RELAKSĒJOŠA AROMA MASĀŽA

Aroma masāža ir patīkama relaksācija, kas palīdz atbrīvot prātu un ķermeni. Šīs masāžas laikā mijās spēcīgās kustības ar maigām plūstošām, garām un apvienojošām kustībām. Piemeklējot attiecīgo ēterisko eļļu, masāža labvēlīgi iedarbojas psihoemocionālajā līmenī, uzlabojot garastāvokli, mazinot spriedzi, nemieru, trauksmi, palīdz vieglāk izprast sevi un savas sajūtas ...

Savukārt ēteriskās eļļas netveramā veidā iedarbojas uz fizisko un garīgo ķermeni, palīdzot atgūt harmoniju sevī, paaugstināt darbaspējas, kā arī tonizēt vai relaksēt ķermeni, atkarībā no tā, ar kādu aromātu veikta procedūra. Dabīgām ēteriskajām eļļām kā pārbaudītam un drošam līdzeklim jau izsenis ir bijusi būtiska nozīme fiziskās un garīgās veselības kopšanā. Ēteriskās eļļas stimulē imunitāti, paaugstina organisma aizsargspējas, tās sniedz enerģiju, labsajūtu un relaksāciju.

Masāža tiek veikta ar augstākās kvalitātes ēteriskajām eļļām Florame. Vislabāk šo masāžu veikt vakarā, lai pēc tās varētu nesteidzīgi baudīt nakts mieru un krāt enerģiju nākamās dienas darbiem.

Masāžu ir iespējams veikt visam ķermenim 60 vai 90 minūšu garumā, vai palutināt sevi ar 120 minūšu masāžas rituālu, kurā tiek iekļauta arī relaksējoša sejas un galvas masāža.

GAIDĪBU MASĀŽA

Topošajām māmiņām ir piemērota speciāla masāža, kas mazina muskuļu un locītavu sāpes, mazina tūsku kājās un rokās, veicina limfas un asins cirkulāciju, kā arī palīdz tikt galā ar nogurumu, spriedzi un garastāvokļa svārstībām. Šī masāža atšķiras ar kustību vieglumu un maigumu. Galvenās zonas uz kurām tiek veikta iedarbība masāžas laikā ir mugura, kājas, rokas, kakls un plecu josla ...

Kā norit masāža? Topošā māmiņa apguļas uz sāna un iekārtojas ērtajā grūtnieču spilvenā, apsedzas ar plediņu. Tiek masētas kājas, mugura, plecu josla. Pēc tam pagriežas uz otra sāna, tiek masētas tās pašas zonas otrā ķermeņa pusē. Ja grūtniecei ir ērti, tad noslēgumā viņa pagriežas pozīcijā guļus uz muguras, papildus ērtībai tiek atcelts masāžas kušetes galvgalis vai tiek izmantoti spilveni. Tiek masētas kājas no priekšpuses, rokas, kakls, galva un dekoltē.

Masāža tiek pielāgota katrai klientei individuāli, ņemot vērā problēmzonas un vēlamo efektu. Masāžu ir iespējams veikt visam ķermenim (60 min) vai mugurai (45 min).

PRETCELULĪTA MASĀŽA

Pretcelulīta masāža iedarbojas uz zemādas tauku šūnām un atjauno ādas elastīgumu, gludumu un tvirtumu. Ja masāža tiek veikta regulāri, jau pēc dažiem seansiem āda kļūs ievērojami līdzenāka un tvirtāka. Masāža ir dziļa un spēcīga, tā tiek individuāli pielāgota problēmzonām, kurām tas ir visvairāk nepieciešams – augšstilbiem, sēžai, vēderam, rokām...

Celulīta skartās zonas mūsu ķermenī parasti ir tieši tās zonas, kurās ir palēnināta limfas attece un vielmaiņa, līdz ar to organismam rodas grūtības sašķelt tauku šūnas. Populārākie celulīta rašanās cēloņi ir šādi –nesabalansēts uzturs , mazkustīgs dzīvesveids, straujas svara svārstības, hormonālas izmaiņas organismā, nepietiekama šķidruma lietošana, stress, ģenētika, kā arī dažādas endokrinoloģiskas saslimšanas, venozās atteces traucējumi u. c.

Pretcelulīta masāžas iedarbība: uzlabo venozo un limfātisko cirkulāciju, samazina tauku nogulsnējumus, tonizē audus, nostiprina ādu, atjauno muskuļu tonusu, uzlabojot organisma šķidrumu cirkulāciju, izvada no organisma liekos šķidrumus – novērš tūsku un ādas negludumus, samazina taukaudus.

Atkarībā no celulīta pakāpes un klienta individuālajām vēlmēm, ieteicamais masāžas kurss ir 8 – 15 reizes, biežums 1 – 2 reizes nedēļā. Masāžas ilgums 45 vai 60 minūtes.

LIMFODRENĀŽAS MASĀŽA

Limfodrenāžas masāža palīdz noņemt tūsku un uzlabo limfas cirkulāciju organismā. Masāža sastāv no ritmiskām, vieglām paņēmienu sērijām ap limfvadiem un apkārtesošajam audiem, palīdzot limfai plūst uz sirdi. Limfodrenāžas masāžu pielieto pie lokāliem limfas atteces traucējumiem pēc traumām, rētām, kā arī pie lokālas limfātiskās tūskas pēc traumām un operācijām...

Limfodrenāžas masāžu pielieto pie pēc iekaisīgiem procesiem, pēc krūts vēža operācijām sievietēm, kā arī pēc kosmētiskām operācijām tūskas mazināšanai. To izmanto insulta ar parēzi gadījumos, kā arī pie sklerodermijas un reimatiskā tipa slimībām, kā arī pēc lūzumiem pēc ģipša noņemšanas tūskas mazināšanai.

Limfodrenāžas masāžu izmanto arī kā pretcelulīta masāžu - no organisma tiek izvadīts liekais šķidrums un paātrinās vielmaiņa, tāpēc mazinās ādas nelīdzenumi un celulīts, un līdz ar uzlaboto vielmaiņu iespējams svara samazinājums.

Masāžas ilgums ir 40 vai 70 minūtes.

PĒDU MASĀŽA

Pēdu masāžas vispārējā spēcinošā iedarbība atslābina slodzes izraisīto nogurumu kājās, rada vieglumu un relaksāciju. Masāža tiek veikta pēdām un kājām līdz potītēm. Masāža palīdzēs atbrīvoties no noguruma un mazināt sāpes, kā arī tonizēs visu ķermeni, uzlabos asinsriti un limfas plūsmu. Profilaktiskos nolūkos palīdz mazināt arī kaulu deformācijas rašanās riskus...

Pēdu masāža ir labs līdzeklis spriedzes mazināšanai un pašsajūtas uzlabošanai. Relaksējošais efekts mazinās ikdienas radīto stresa ietekmi. Masāžas laikā pacients pilnīgi atslābinās.

Masāžas galvenā darbības zona ir pēdas, kas atspoguļo cilvēka ķermeni un tajā esošos orgānus. Stimulējot šos punktus, var veicināt atsevišķu organisma funkciju uzlabošanos.

Masāžas ilgums ir 40 minūtes.