DZIĻO AUDU MASĀŽA + TRIGERPUNKTU IZSTRĀDEDSC02838

Tā ir dziļa un spēcīga muskuļu masāža, kur uzsvars tiek likts uz audu iesildīšanu, izstrādi un stiepšanu.  Dziļo audu masāža samazina trigerpunktus, uztur muskuļu lokanību un spēku, mazina lielas fiziskās slodzes izraisītās nepatīkamās blakusparādības, piemēram, stīvumu,  muskuļu un locītavu sāpes. Šī masāža mazina psihoemocionālo spriedzi, uzturot garīgu mundrumu.

Masāžas laikā tiek veikta arī trigepunktu izstrāde, kas pastiprina masāžas efektivitāti un atbrīvo muskulatūru. Miofasciālie trigerpunkti ir mazi kontrakcijas mezgli, kuri attīstās muskulī, kad tas ir savainots vai tam ir bijusi pārslodze.  Mūsdienās trigerpunkti var skart gandrīz jebkura vecuma cilvēku, un var izraisīt stīvumu un izstarotas sāpes muskuļos. Vēl bez sāpēm tie var izraisīt nejūtīgumu, tirpšanu, vājumu, normālas amplitūdas kustību trūkumu, reiboņus, sliktu dūšu.

Tie arī var izraisīt attālināto sāpju gadījumu – sāpošā vieta ķermenī atrodas attālināti no disfunkciju izraisījušā punkta/orgāna. Piemēram, trigerpunkti kakla muskuļos var atsaukties uz galvas sāpēm vai sāpēm aiz acīm – klasiskās saspringuma galvassāpes.

Masāžu ir iespējams veikt visam ķermenim (70 min vai 90 min) vai atsevišķām zonām, piemēram, mugurai, kājām,  rokām vai vēderam (35 min vai 50 min).

KLASISKĀ MASĀŽA

Klasiskās masāžas laikā tiek izmantoti dažādi paņēmieni – glaudīšana, berzēšana, mīcīšana un vibrācija. Audi tiek viegli vai vidēji stipri mehāniski kairināti un tas uzlabo audu šķidrumu, limfas un asiņu atteci, veicina organisma atjaunošanos, nostiprina imūnsistēmu. Masāža uzlabo arī audu elastīgumu un ādas apasiņošanu. Svarīga ir arī masāžas neiroeflektorā iedarbība – mehāniskais kairinājums tiek pārveidots signālos, kuri nes informāciju tālāk uz nervu centriem muguras un galvas smadzenēs.

 Klasiskās masāžas iedarbība:

 • uzlabo venozo un limfātisko cirkulāciju;
 • atslābina muskuļus;
 • mazina nogurumu;
 • paātrina asinsriti;
 • veicina atveseļošanos;
 • palīdz mazināt sāpes un atjaunot organisma funkcijas pēc traumām;
 • kavē novecošanās procesus.

Klasisko masāžu var veikt visam ķermenim vai noteiktām ķermeņa daļām. Masāžas ilgums mugurai 35 vai 50 min, visam ķermenim  70 vai 90 minūtes.

RELAKSĒJOŠS AROMA MASĀŽAS RITUĀLSDSC02802

Šis aroma masāžas rituāls ir patīkama relaksācija, kas palīdz atbrīvot prātu un ķermeni. Šīs masāžas laikā mijās spēcīgās kustības ar maigām plūstošām, garām un apvienojošām kustībām.  Piemeklējot attiecīgo ēterisko eļļu, masāža labvēlīgi iedarbojas psihoemocionālajā līmenī, uzlabojot garastāvokli, mazinot spriedzi, nemieru, trauksmi, palīdz vieglāk izprast sevi un savas sajūtas.

Savukārt ēteriskās eļļas netveramā veidā iedarbojas uz fizisko un garīgo ķermeni, palīdzot atgūt harmoniju sevī, paaugstināt darbaspējas, kā arī tonizēt vai relaksēt ķermeni, atkarībā no tā, ar kādu aromātu veikta procedūra. Dabīgām ēteriskajām eļļām kā pārbaudītam un drošam līdzeklim jau izsenis ir bijusi būtiska nozīme fiziskās un garīgās veselības kopšanā. Ēteriskās eļļas stimulē imunitāti, paaugstina organisma aizsargspējas, tās sniedz enerģiju, labsajūtu un relaksāciju.

Masāža  tiek veikta ar augstākās kvalitātes ēteriskajām eļļām Florame.  Vislabāk šo masāžu veikt vakarā, lai pēc tās varētu nesteidzīgi  baudīt nakts mieru un krāt enerģiju nākamās dienas darbiem.

Masāžu ir iespējams veikt visam ķermenim 70 vai 90 minūšu garumā, vai palutināt sevi ar 120 minūšu masāžas rituālu, kurā tiek iekļauta arī relaksējoša sejas un galvas masāža.

SEJAS MODELĒJOŠĀ MASĀŽADSC02977

Sejas modelējošās masāžas laikā iedarbība tiek vērsta uz dekoltē, kakla un sejas muskuļiem, līdzsvarojot pārāk saspringto un mazāk aktīvo muskuļu stāvokli. Tā ir sejas dziļā muskuļu masāža, kas sniedz tūlītēju, noturīgu liftinga efektu bez invazīvo produktu un bez aparāttehnoloģiju izmantošanas.

Metodes būtība ir cīņa ar cēloņiem, nevis sekām. Modelējošās masāžas tehnikas sevī ietver darbu ar sejas un kakla muskuļiem, muskuļu fascijām, zemādas tauku slāni, asinsriti un limfātisko sistēmu. Lai iegūtu rezultātu ir jāievēro pareizs darbību algoritms. Masāža sākas no plecu augšējās daļas, krūšu muskuļu zonas un kakla. Tad pāriet galvas-skalpa, pieres un tikai tad sejas masāžā.

Masāžas laikā izmantotās metodes : fasciālālais liftings, miofasciālā relīze, intraorālā masāža un limfodrenāža. Dotās metodes dod iespēju modelēt seju, novērst muskuļu hipertonusu, atgriezt sejas muskuļiem un audiem iepriekšējo garumu, formu un elastību. Ņemot vērā sejas novecošanas biomehāniskos principus šie paņēmieni novērsīs sejas deformācijas un nevēlamo sejas audu noslīdešanu.

Sejas modelējošās masāžas iedarbība:

 • uzlabojas asinsrite, limfātiskā un venozā attece;
 • ievērojami mazinās tūska sejā;
 • izīdzinās grumbiņas;
 • paceļas sejas ovāls;
 • uzlabojas sejas ādas krāsa un kvalitāte.

Pēc vizuālās diagnostikas un izrunājot ar klientu problēmzonas, procedūrā izmantojamo paņēmienu algoritms tiek piemērots katram klientam individuāli. Masāžu ir iespējams veikt 70 min vai 90 min.

 

GAIDĪBU MASĀŽAgrutniecu

Topošajām māmiņām ir piemērota speciāla masāža, kas mazina muskuļu un locītavu sāpes, mazina tūsku kājās un rokās, veicina limfas un asins cirkulāciju, kā arī palīdz tikt galā ar nogurumu, spriedzi un garastāvokļa svārstībām. ⠀⠀

Šī masāža atšķiras ar kustību vieglumu un maigumu. Galvenās zonas uz kurām tiek veikta iedarbība masāžas laikā ir mugura, kājas, rokas, kakls un plecu josla. ⠀⠀⠀

Kā norit masāža? Topošā māmiņa apguļas uz sāna un iekārtojas ērtajā grūtnieču spilvenā, apsedzas ar plediņu. Tiek masētas kājas, mugura, plecu josla. Pēc tam pagriežas uz otra sāna, tiek masētas tās pašas zonas otrā ķermeņa pusē. Ja grūtniecei ir ērti, tad noslēgumā viņa pagriežas pozīcijā guļus uz muguras, papildus ērtībai tiek atcelts masāžas kušetes galvgalis vai tiek izmantoti spilveni. Tiek masētas kājas no priekšpuses, rokas, kakls, galva un dekoltē.⠀⠀

Masāža tiek pielāgota katrai klientei individuāli, ņemot vērā problēmzonas un vēlamo efektu.  Masāžu ir iespējams veikt visam ķermenim (70 min vai 90 min), mugurai (35min) vai  mugurai, kakla zonai un rokām (50 min).

PRETCELULĪTA MASĀŽA

Pretcelulīta masāža iedarbojas uz zemādas tauku šūnām un atjauno ādas elastīgumu, gludumu un tvirtumu. Ja masāžas procedūras tiek veiktas regulāri, rezultāti ilgi nebūs jāgaida: jau pēc dažiem seansiem āda kļūs ievērojami līdzenāka un tvirtāka.Celulīta skartās zonas mūsu ķermenī parasti ir tieši tās zonas, kurās ir palēnināta limfas attece un vielmaiņa, līdz ar to organismam rodas grūtības sašķelt tauku šūnas.  Parasti celulīts mīl iekarot gurnu, vēdera un augšstilbu rajonu, tas ir tādēļ, ka šajos mūsu ķermeņa rajonos ir irdenāki zemādas audi, kas dod lielisku iespēju celulītam tur uzkrāties.

Populārākie celulīta rašanās cēloņi ir šādi –nesabalansēts uzturs , mazkustīgs dzīvesveids, straujas svara svārstības, hormonālas izmaiņas organismā, nepietiekama šķidruma lietošana, stress, ģenētika, kā arī dažādas endokrinoloģiskas saslimšanas, venozās atteces traucējumi u. c.

Pretcelulīta masāžas iedarbība:

 • uzlabo venozo un limfātisko cirkulāciju;
 • uzlabo audu apgādi ar skābekli;
 • samazina tauku nogulsnējumus;
 • tonizē audus, nostiprina ādu;
 • atjaunot muskuļu tonusu;
 • atjauno šūnu vielmaiņas aktivitāti;
 • uzlabojot organisma šķidrumu cirkulāciju, izvada no organisma liekos šķidrumus – novērš  tūsku un ādas negludumus;
 • samazina taukaudus.

Masāža ir dziļa un spēcīga, tā tiek veikta problēmzonām, kurām tas ir visvairāk nepieciešams – augšstilbiem no abām pusēm, sēžai, vēderam, rokām. Atkarībā no celulīta pakāpes un klienta individuālajām vēlmēm, ieteicamais masāžas kurss ir 6 – 10 reizes, biežums 1 – 2 reizes nedēļā. Masāžas ilgums 50 min.