*

14 People wrote to us:

Priecājos par to, ka manā dzīvē šogad parādījās regulārās masāžas terapijas! Jau pēc 2 seansiem jūtama atslābināšanās kakla un plecu zonā, kas ievērojami uzlaboja pašsajūtu ikdienā! Mīļš paldies Tev, Kristīn!

February 3, 2021

Izcila un patīkama atmosfēra, zinoša un profesionāla meistare. Izgāju dziļo audu masāžas kursu un esmu vairāk kā apmierināta ar rezultātiem, vairs nav tās sāpes un savilkums, daudz vieglāk ir!

Izmantoju arī teipošanas pakalpojumu, ļoti labi strādāja un ilgi turējās.
Kopumā es iesaku meistari, ja vēlies būt patiesi sadzirdēts, izzināts un arī izglītots.
Man patīk un noteikti atgriezīšos, iesaku arī visiem draugiem tālāk!
Vēlu veiksmi!

February 2, 2021

Burvīgas telpas, mājīga atmosfēra un patīkama masierīte. Kristīnei nudien ir spēcīgas un ļoti prasmīgas rokas. Pēc garas darba dienas relaksējoša aroma masāža ir tieši tas, kas vajadzīgs.

Noteikti iesaku!

January 16, 2017

Ja meklē kvalitatīvu un iedarbīgu masāžu – tad noteikti iesaku doties pie Kristīnes. Kristīne ir viens no jaukākajiem cilvēkiem ko zinu un arī viņas salonā atmosfēra ir burvīga. Par masāžas stingrību vari neuztraukties, Kristīne prot masēt arī dziļi un spēcīgi. Man patika tas, ka masāža tika veikta ļoti individuāli manam ķermenim, piemēram, vispirms noskaidrojot, vai man ir kādas sāpīgās zonas utt.

January 15, 2017

Biju uz pilnu ķermeņa masāžu. Tā bija ļoti atslābinoša, bet vienlaikus pietiekami spēcīga, lai iedarbotos uz dziļākiem muskuļiem, kuri jau labu laiku bija saspringuši. Telpa ir ļoti gaumīgi iekārtota un ir pieejams viss, lai seanss būtu visīstākā sevis palutināšana. Noteikti iesaku! Kristīne ir savas profesijas meistare un tas jūtams viņas rokās un attieksmē. Paldies!

January 14, 2017

Relaksējošā masāža bija vienkārši kosmiski forša! Paldies!

January 13, 2017

Tiku pie Kristīnes uz sejas modelējošo masāžu. Esmu sajūsmā. Pati masāža ir ļoti relaksējoša, patīkama, bet galvenais ļoti palīdz izmainīt sejas izskatu, un tiku vaļā no mīmikas grumbiņām, arī sejas āda palika tvirtāka. Ļoti patīkama un mierīga atmosfēra. Noteikti iesaku un noteikti apmeklēšu vēl!

January 13, 2017

Pēc masāžas parasti jūtos kā no jauna piedzimis. Pēc treniņiem muskuļi ir ļoti saspringti un masāža priekš manis ir ideāls veids kā atslābināties. Super – 10/10

January 11, 2017

Jau gadu apmeklēju šo spēcīgo roku īpašnieci ar fizioterapeita grādu! Gudra, enerğiska un jaunākajām novitātēm savā specialitātē pārzinoša meisterīte. Ar savu auru un vieglumu, telpas atmosfēra vienmēr ir patīkama, arī pat tad, kad veic sportistiem sāpīgo muskuļu triger punktu atlaišanas masāžu. Katru reizi pēc masāžas ir pacilāta sajūta, jā, ir arī jūtama veiktā procedūra- tā tad triger punkti ir atlaisti, kas priekš manis ir diezgan svarīgi liekot lielu slodzi uz muskuļiem treniņos. Šī zinošā meisterīte padomā par cilvēka fizioloğiju arī pēc masāžas- glāze ūdens ir ļoti pareiza rīcība, it īpaši kad tiek iekustināta limfa un uzlabota asinsrite kopumā. Meisterīte man arī veica kvalitatīvus diagnostiskos muskuļu,stajas, vispārīgo kermeņa fizioloğiskās sagatavotības testus, kopsumā pēc tam dodot pārliecinošus argumentus un paskaidrojumus – kādēļ man treniņu programmā jāiekļauj konkrētu grupu stiprinošie muskuļu vingrinājumi. Visnotaļ uzlaboja manu treniņu kvalitāti, līdz ar to arī manu fizisko sagatavotību,izturību. Nebija arī nekādu problēmu sadarboties viņai ar manu trenējošo treneri, pastiprināti iedziļinoties konkrēti manās aktuālajās problēmās!

Kristīne- fizioterapeite ar tērauda rokām un samtaino butību. Super! Lai Tev viss izdodas!

January 10, 2017

Beidzot biju pie Kristīnes uz masāžu un esmu ļoti apmierināta un nedaudz pārsteigta par viņas stingrajām rokām. 💪 😳 Patīkama un relaksējoša atmosfēra, pasakaini smaržojošas masāžas eļļas un pie rezes mani arī sateipoja. Iesaku! Es pierakstījos uz pilno masāžas kursu! 😑

January 9, 2017

Izcili! Kvalitatīvs darbs un patīkami relaksējoša atmosfēra labā speciālista kompānijā.

January 8, 2017

Profesionāla masiere un lieliska personība! Iesaku!

January 7, 2017

Kristīne izglāba- noteipoja manu izmežģīto potīti ceļojuma laikā. Zinoša un forša speciāliste, kas gatava palīdzēt jebkurā dzīves situācijā!

January 6, 2017

Fantastiska, zinoša, savu darbu mīloša un profesionāla masierīte un sporta speciāliste! No sirds iesaku ikvienam – gan sportistiem, gan vienkārši sev un mīļajiem!!!😊Paldies, Kristīnīt!

January 5, 2017